Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Golina

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z garażem, ul. Wolności

Golina,wielkopolskie

750 000 zł160 m² 4 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie? A może zależy Ci na nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym i dużą działką? Ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Golina,wielkopolskie

670 000 zł250,70 m² 2 672,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 947 m²

Wygodny i funkcjonalny dom położony w Golinie przy ulicy Polnej, o powierzchni użytkowej ok. 144,1 m (całkowita powierzchnia to 250,7m ). Idealne miejsce dla dużej rodziny czy też.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł500 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działki budowlane w spokojnej i malowniczej części Goliny, powiat koniński - ul. Kolejowa Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Golina

Golina,wielkopolskie

480 000 zł48 400 m² 9,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kolonia Golina gm. Golina- działka rolna o pow. 4,8400 ha Lokalizacja - Golina-Kolonia Cena - 480 000 pln Powierzchnia - 48400 m2 Cena za m2 - 9,92 zł Charakterystyka przeznaczenia - Studium: ł, ps.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Golina,wielkopolskie

319 000 zł105 m² 3 038,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej ok. 105 m2 + poddasze do zagospodarowania ok 50 m2. Nieruchomość posadowiona jest na działce ok. 3,6 ar w Golinie, powiat Konin. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

90 250 zł950 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: 7 atrakcyjnych działek budowlanych w malowniczej okolicy! Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub inwestycję? Oferujemy na sprzedaż 7 działek o różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Golina +2 km

105 000 zł23 300 m² 4,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rolniku! Chcesz się rozwijać? Idealna oferta dla Ciebie! Mamy na sprzedaż nieruchomość rolną niezabudowaną położoną w miejscowościach Myślibórz, kolno, gm. Golina, pow. koniński dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Golina +2 km

726 000 zł3 300 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki rekreacyjnej nad jeziorem Głodowskim. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 3300 m2 Kształt działki: trapez Atuty nieruchomości Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Golina +3 km

1 980 000 zł4 500 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rekreacyjnej w miejscowości Głodowo Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 4500m2 Typ działki: rekreacyjna Droga dojazdowa: utwardzona Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Golina +3 km

75 000 000 zł120 414 m² 622,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce, jeśli cenisz spokój i kontakt z naturą. Dobre miejsce dla wypraw rowerowych, spacerów i uprawiania aktywności w otoczeniu przyrody. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Golina +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Golina,wielkopolskie

790 000 zł204 m² 3 872,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Jeśli marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się Ja tarasie z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy- ten dom jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Golina

Golina,wielkopolskie

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 138m2 + budynki gospodarcze (207m2) położony na działce o powierzchni 3500m2. Nieruchomość znajduje się w przepięknej blisko Warty. -> Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Golina

Golina,dolnośląskie

989 000 zł123 m² 8 063,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Nowoczesny dom w otoczeniu zieleni - G olin a k. Wołowa Wszystkie zdjęcia na naszej stronie komo Nieruchomości Poranki na tarasie wśród śpiewu ptaków, popołudnia w ogrodzie pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Golina

Golina,wielkopolskie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal gastronomiczny funkcjonujący w centrum Goliny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Golina,wielkopolskie

150 000 zł78 m² 1 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się w budynku dwulokalowym zlokalizowanym w Golinie na Osiedlu "wschód". Nieruchomość z możliwością dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Golina

Golina,wielkopolskie

59 000 zł750 m² 78,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Jeśli szukasz działki budowlanej pod kątem swojego wymarzonego domu - to świetnie trafiłeś! Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok 750 m2, zlokalizowaną w Golinie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Golina

Golina,wielkopolskie

850 000 zł138 m² 6 159,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Golina

Golina,wielkopolskie

240 000 zł100 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

NA sprzedaż parterowy dom+ bud gosp Z działką na wzgórzu - widok na dolinę warty Na sprzedaż dom 80m2 z zabudowaniami gospodarczymi położony na działce o powierzchni 2600m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kopernika

Golina,wielkopolskie

460 000 zł110 m² 4 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:894 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Golinie przy ul. Kopernika o powierzchni około 100mkw, zlokalizowany na działce o powierzchni 894mkw. Nieruchomość została wybudowana w 1980roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Golina,zachodniopomorskie

799 000 zł152 m² 5 273,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszam do oferty komfortowego domu znajdującego się w miejscowości Golina (1km od Barzkowic). Urokliwa lokalizacja , cisza i spokój zadowoli nie jednego miłośnika przyrody. Informacje:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Golina,zachodniopomorskie

799 000 zł152 m² 5 273,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Golina

Golina,wielkopolskie

599 000 zł204 m² 2 936,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Golina

Golina,wielkopolskie

65 000 zł750 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Jeśli szukasz działki budowlanej pod kątem swojego wymarzonego domu - to świetnie trafiłeś! Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 740 m2, zlokalizowaną w Golinie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Golina

Golina,wielkopolskie

180 000 zł4 800 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej pod kątem swojego wymarzonego domu- to świetnie trafiłeś! Golina jest małym miasteczkiem prężnie rozwijającą się pod względem mieszkaniowym. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Golina

Golina,dolnośląskie

88 000 zł1 400 m² 62,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w doskonałej lokalizacji Golina, wołów. Zadzwoń do nas:luboferta na wyłączność. Oferta bez prowizji - kupując tą nieruchomość z wgn Rawicz nie zapłacisz prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Golina,wielkopolskie

210 000 zł52 m² 4 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferuję Państwu urokliwy parterowy dom, zlokalizowany w miejscowości Golina, woj. wielkopolskie z budynkiem gospodarczym. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: 52 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Golina

Golina,wielkopolskie

539 000 zł200 m² 2 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:856 m²

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w Golinie o powierzchni około 200 m , zbudowany w 1986 roku z cegły. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Golina

Golina,dolnośląskie

110 000 zł1 400 m² 78,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z przyłączami Golina, wołów. Zadzwoń:luboferta na wyłączność. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Liliowa

Golina,wielkopolskie

2 500 000 zł473 m² 5 282,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 633 m²

Witaj w wyjątkowej ofercie! Przedszkole i żłobek w malowniczej Golinie to doskonała okazja dla przedsiębiorczych inwestorów. Budynek o imponującej powierzchni 473,22 m2 stoi dumnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Golina

Golina,wielkopolskie

810 000 zł204 m² 3 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Golina,wielkopolskie

260 000 zł206 m² 1 262,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam dom z poddaszem oraz garażem do wykończenia. Duża działka o powierzchni 1462 m2 jest w pełni zagospodarowana. Przed domem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Golina

Golina,zachodniopomorskie

445 000 zł110 500 m² 4,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki rolne o łącznym obszarze 11,05 ha położone w Golinie, 15 km od Stargardu. W skład nieruchomości wchodzą dwie działki, przyległe do drogi asfaltowej, położone około 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Golina,wielkopolskie

260 000 zł206 m² 1 262,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Sprzedam dom z poddaszem oraz garażem do wykończenia. Duża działka o powierzchni 1462 m2 jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Golina

Golina,wielkopolskie

3 540 000 zł44 231 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cre Property jako wyspecjalizowana agencja w nieruchomościach komercyjnych proponuje: na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 4,4 ha zlokalizowany przy ulicy Jarocińskiej w Golinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Golina

Golina,wielkopolskie

65 000 zł750 m² 86,67 zł/m²

 

 

 

Golina,wielkopolskie

810 000 zł204 m² 3 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Golina

Golina,wielkopolskie

180 000 zł4 800 m² 37,50 zł/m²

 

 

 

Golina,zachodniopomorskie

149 000 zł80 m² 1 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 997 m²

W ofercie na sprzedaż 1/2 domu z przestronnym podwórkiem. Powierzchnia domu 80 m2 parter oraz 80 m2 poddasze użytkowe do zagospodarowania przez nowego właścicela. Działka 978 m2 Do dyspozycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Golina

Golina,wielkopolskie

1 550 000 zł350 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przytulny dom jednorodzinny w otoczeniu lasu. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy, w odległości 10 km od centrum Jarocina. Usytuowany na przestronnej działce ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Golina,wielkopolskie

200 000 zł184 m² 1 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:518 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 184 m2 położony na działce 5,18 ar. Dom wybudowany w latach 90-tych z pustaka, ocieplony i wytynkowany. Całość domu podpiwniczona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Golina

Golina,wielkopolskie

320 000 zł440 m² 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

***wyjątkowa oferta dom Z zabudowaniami W golinie*** polecam na sprzedaż dom z zabudowaniami w Golinie. W skład zabudowań wchodzi budynek mieszkalny połączony z budynkiem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij